Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

ArchiveIT

Co oferuje ArchiveIT! 

  • Łatwy sposób archiwizowania dokumentów w firmie i domu.
  • Porządek i lepszą organizację pracy. Dokumenty gromadzone są w elektronicznych teczkach lub segregatorach, odpowiadających tradycyjnemu archiwum.
  • Szybki dostęp do konkretnych dokumentów zapisanych w archiwum. Od dziś ręczne wyszukiwanie i przeczesywanie sterty papierów odchodzi w zapomnienie.
  • Bezpieczeństwo. Przechowywane elektroniczne wersje dokumentów chronione są przed zniszczeniem, zagubieniem i niepowołanym dostępem.

 

Możliwości ArchiveIT!

  • Przemyślany, intuicyjny interfejs umożliwiający szybkie rozpoczęcie i sprawną pracę z programem.
  • Skanowanie dokumentów, również wielostronicowych oraz dodawanie jakichkolwiek załączników w wersji elektronicznej.
  • Tworzenie wielu archiwów z dokumentami, bez ograniczeń pojemności, zarówno lokalnych jak i sieciowych.
  • Zarządzanie prawami dostępu do dokumentów i funkcje tworzenia kopii bezpieczeństwa.
  • Synchronizacja z aplikacją podpisu elektronicznego.

 

Zastosowanie

ArchiveIT! to doskonałe rozwiązanie dla:

firmy - chciałbyś lepiej zorganizować pracę swoją i innych? Dzięki ArchiveIT!, w prosty sposób, ważne dokumenty mogą być zeskanowane i udostępniane elektronicznie uprawnionym pracownikom. Pomyśl o oszczędności czasu związanego z segregowaniem i przekazywaniem dokumentów. Dodatkowo, Twoje archiwum dokumentów będzie bezpieczne, dzięki automatycznie tworzonym kopiom zapasowym.

domu - szukasz rachunku potrzebnego do złożenia reklamacji, faktury do rozliczenia się z firmą, w której robiłeś zakupy, a może masz kartony zapchane instrukcjami? Nie musisz się męczyć szukaniem i przetrząsaniem wszystkich szafek. Możesz w prosty sposób, znaleźć nawet najmniejszy paragon ze sklepu.

studentów - segregatory, zeszyty, luźne kartki zapisane notatkami, wiecznie się gubiące odbitki z ksero. Kataloguj wszystkie materiały potrzebne do zaliczenia sesji.

hobbystów - chcesz pochwalić się swoją kolekcją na wyjeździe? Pokaż to znajomym na komputerze. Dołącz zdjęcia z konwentów, zjazdów i spotkań fanów. Skanuj artykuły z prasy i książek specjalistycznych.

malarzy, architektów, grafików - zapisz swoje prace. Analizuj, porównuj wcześniejsze dokonania. Zachowaj swoje inspiracje, dzieła mistrzów.

Free Joomla Templates designed by Website Hosting